konexim konexim - strona główna

Rozsada Leo Ammerlaan

Specjalizacją firmy Leo Ammerlaan jest dostarczanie mocnych i jednolitych roślin i sadzonek na profesjonalny rynek ogrodniczy. Oprócz podstawowych produktów do uprawy roślin ozdobnych, różnego rodzaju roślin liściastych i roślin kapustopodobnych, firma Leo Ammerlaan dostarcza także najwyższej klasy produkty wyjściowe do sadzonek bakłażanu, cukinii, ogórka, papryki, papryki ostrej oraz pomidorów.

Rozsada BeekenkampFirma Leo Ammerlaan wykonuje produkcję na zamówienie, by umożliwić naszym klientom jak największą swobodę wyboru. Wiele odmian jest dostępnych w ramach grup produktów.

  • Leo Ammerlaan - Specjalista w szczepieniu
    Własny oddział szczepienia posiada rozległą wiedzę i doświadczenie jeżeli chodzi o klimat i o hodowlę młodych sadzonek w szklarni przed ich posadzeniem. Firma Leo Ammerlaan dostarczy Państwu rośliny według życzenia - sadzonki tylko szczepione lub szczepione i bez wierzchołka, nawet w trudnych miesiącach zimowych.
  • Ścisłe przestrzeganie zasad higieny
    Zasady higieny są przez nasz personel ściśle przestrzegane nie tylko na terenie szklarni, ale także w ciężarówkach i w beczce. Pomocne są nam tu Certyfikat jakości ISO oraz paszport klienta z potrzebnymi danymi hodowli.
  • Własny transport
    Firma posiada własny wydział transportowy, który zajmuje się dostawą naszych produktów. Dzięki temu gwarantujemy ścisłe terminy dostawy.

http://www.leoammerlaan.nl

© 2009 copyright by Konexim | projekt i realizacja: AR Jankowski.media.pl